-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Побутові кондиціонери (з монтажем)
Тендер Prozorro UA-2024-11-19-011756-a
Категорія замовника - органи соціального страхування
Торги відмінено
510 013.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 550.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 550.07 UAH
Номер:
0ea1b33dd9dd4d91aa1910f5bafd655d
Внутрішній номер закупівлі:
23310793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-19-011756-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21910427
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Набережна Перемоги, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Радкевич Тетяна Борисівна +380563754535 RTB131@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
510 013.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.11.2024 14:48 - 24.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2024 14:48 - 27.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
dd249a38cc994b07884fafc6d61c131a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У зв’язку із неможливістю внесення змін до технічної специфікації до предмету закупівлі (Додаток 1 до Тендерної документації), що призвело до неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, на підставі Службової записки начальника управління адміністративного забезпечення О. Кравчути від 22.11.2024 наявні підстави для відміни відкритих торгів за предметом закупівлі Побутові кондиціонери (з монтажем) оголошення (UA-2024-11-19-011756-a ), код ДК 021:2015:39710000-2: Електричні побутові прилади.
Відповідно до пункту 50 Особливостей, замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Період оскарження:
22.11.2024 10:53 - 03.12.2024 00:00
Дата опублікування:
22.11.2024 10:53
Дата виконання:
03.12.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴510 013.33 Побутові кондиціонери (з монтажем)