-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельного словника», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі – 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки); Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту копіювальних апаратів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельного словника», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі – 50313000-2 Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки); Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі – 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв); Послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельного словника», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі – 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв).
Тендер Prozorro UA-2024-11-19-004335-a
Завершена
94 920.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 474.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 474.60 UAH
Номер:
4675e001d3d24c3985c33816f463eb93
Внутрішній номер закупівлі:
23303094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-19-004335-a
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ігор ЛЄДЄНЬОВ +380957473580 igorledenev70@gmail.com https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
94 920.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.11.2024 11:00 - 24.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2024 11:00 - 27.11.2024 10:54
Період кваліфікації:
27.11.2024 10:54 - 27.11.2024 15:19
Період завантаження договору:
03.12.2024 00:00 - 13.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴94 920.00 Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельного словника», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі – 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки); Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту копіювальних апаратів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельного словника», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі – 50313000-2 Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки); Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі – 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв); Послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельного словника», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі – 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв).