-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Трепівка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»)
Тендер Prozorro UA-2024-11-18-001485-a
Завершена
199 560.00
UAH з ПДВ
Номер:
28e5407298ff4f30b0313425ef2a0bca
Внутрішній номер закупівлі:
23283317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-18-001485-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Оверчук +380982479617 overchukulmtz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-10-31-012414-a
Очікувана вартість:
199 560.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Трепівка)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 24.11.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТ НЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41083942
-
Адреса:
25011, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ПРОВУЛОК БАЛКІВСЬКИЙ будинок 33
Ціна пропозиції
199 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2024 09:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6ff48877ccd940709cc5ff0732990710
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-18-001485-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТ НЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41083942
-
Адреса:
25011, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ПРОВУЛОК БАЛКІВСЬКИЙ будинок 33
Номер договору:
647-24
Сума договору:
199 560.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
15.11.2024 09:51
Статус:
Підписаний