• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А, які працюватимуть з джерелами іонізуючого випромінювання

Завершена

14 659.03 UAH без ПДВ
Номер: b8bf1ce995814ef785eaf110d7d9d77a
Внутрішній номер закупівлі: 23280025
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-15-017249-a   
Замовник: ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ
Контактна особа: Александров Денис +380660352311 zk.ifs1@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-10-22-016843-a
Очікувана вартість: 14 659.03 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А, які працюватимуть з джерелами іонізуючого випромінювання
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2024
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Ціна пропозиції 14 659.03 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.11.2024 23:31
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f517626e22264c5b9f64ff43ce52e909
Ідентифікатор договору: UA-2024-11-15-017249-a-c1
Постачальник: Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Номер договору: 117-24
Сума договору: 14 659.03 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.11.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 14.11.2024 23:31
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №117-24.pdf
p7s
sign.p7s