-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-010792-a
Торги не відбулися
248 308.35
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 241.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 241.54 UAH
Номер:
2b2744b8b6d14510844627f1509910af
Внутрішній номер закупівлі:
23273676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-15-010792-a
Замовник:
Вознесенський ліцей №10 Вознесенської міської ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25877359
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенськ, провулок Костенка 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ІВАНОВА ОКСАНА СЕРГІЇВНА +380957858988 skool25877359@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
248 308.35 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2024 14:23 - 22.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2024 14:23 - 25.11.2024 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴248 308.35 Природний газ