-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електронні комунікаційні послуги провайдерів: доступ до мережі Інтернет
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-010107-a
Закупівля здійснюється для потреб 2025 року
Завершена
7 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 36.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 36.50 UAH
Номер:
65a40330ef754d84ad7e12bfec370c60
Внутрішній номер закупівлі:
23272835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-15-010107-a
Замовник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42092130
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Шевченка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петриків Мар'яна 380938265625 m.petrykiv@lvivenergozbut.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2024 14:06 - 20.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2024 14:06 - 23.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
23.11.2024 00:00 - 25.11.2024 11:57
Період завантаження договору:
01.12.2024 00:00 - 11.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 300.00 Електронні комунікаційні послуги провайдерів: доступ до мережі Інтернет