-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуга з візуального та інструментального обстеження проточного тракту гідроагрегату ст № 19 для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-008391-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги відмінено
1 239 312.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
Номер:
83cfc72c2f0c4fa38de34d89af84c894
Внутрішній номер закупівлі:
23271274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-15-008391-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ксенія МОНЗУЛЬ 380459658495 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 239 312.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.11.2024 13:06 - 22.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2024 13:06 - 25.11.2024 09:00
Період кваліфікації:
25.11.2024 09:00 - 02.12.2024 18:08
Період завантаження договору:
08.12.2024 00:00 - 18.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
7662ab21d77e4a22a7aa49843f92a3a7
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
1. Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей Замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Замовником допущено помилку при складанні тендерної документації, а саме: в додатку № 6 до тендерної документації замовником помилково зазначено невірний предмет закупівлі:
ДК 021:2015 код 71340000-3 Комплексні інженерні послуги (Послуга з візуального та інструментального обстеження проточного тракту гідроагрегату ст. № 19 для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».
2. Згідно з пунктом 50 Особливостей Замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення.
Період оскарження:
09.12.2024 15:42 - 20.12.2024 00:00
Дата опублікування:
09.12.2024 15:42
Дата виконання:
20.12.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 239 312.33 ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуга з візуального та інструментального обстеження проточного тракту гідроагрегату ст № 19 для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)