-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вина
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-005426-a
Вина мають поставлятися партіями за заявкою Замовника впродовж 2025 року. Перелік вин зазначено в Додатку 2 до ТД. Умови співпраці зазначено в Додатку 3 до ТД.
Завершена
1 288 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 881.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 881.00 UAH
Номер:
aad110512d1d44249391e9c281dbce9d
Внутрішній номер закупівлі:
23268493
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-15-005426-a
Замовник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Катерина Сергіївна 380956744251 molody-teatr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15930000-6 ВинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 288 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2024 11:44 - 22.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2024 11:44 - 25.11.2024 10:00
Аукціон:
26.11.2024 11:43 - 26.11.2024 12:06
Період кваліфікації:
26.11.2024 12:06 - 02.12.2024 16:35
Період завантаження договору:
08.12.2024 00:00 - 18.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 288 100.00 Вина