-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Технічна інвентаризація, паспортизація та незалежна експертиза оцінка внутрішньоквартальних мереж зливної каналізації на території Шевченківського району (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)
Тендер Prozorro UA-2018-07-30-000077-c
Торги не відбулися
1 260 035.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 300.00 UAH
Номер:
828e2637df1a41cea7e7892e914af5bf
Внутрішній номер закупівлі:
2326828
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-30-000077-c
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573885
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Моторобудівників 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шарненкова Тетяна ІванІвна +380612899069 tender_shrazmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 260 035.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 300.00 UAH
Період уточнення:
30.07.2018 10:32 - 06.08.2018 10:37
Період прийому пропозицій:
30.07.2018 10:32 - 16.08.2018 10:37
Аукціон:
17.08.2018 15:03 - 17.08.2018 15:24
Період кваліфікації:
17.08.2018 15:24 - 22.08.2018 17:05
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічна інвентаризація, паспортизація та незалежна експертиза оцінка внутрішньоквартальних мереж зливної каналізації на території Шевченківського району (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.10.2018
Місце постачання
69068, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, Територія Шевченківського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ"
Оскарження: 17.08.2018 15:24 - 02.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40933609
-
Контактна особа:
Ангеліна Пітора +380979038838 super_40933609@ukr.net
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРША ЛИВАРНА, будинок 4, квартира 2
Оскарження: 17.08.2018 15:24 - 02.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
899 056.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
899 056.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.08.2018 15:24
Документи
46
Скарги
0
ТОВ МК 7
Оскарження: 22.08.2018 15:24 - 02.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39658750
-
Контактна особа:
Козленко Олександр Сергійович +380967803957 mk-7_zp@ukr.net
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Героїв Сталінграду, 50 кв.5
Оскарження: 22.08.2018 15:24 - 02.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
994 243.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
987 243.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.08.2018 17:05
Документи
82
Скарги
0