-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-004999-a
Завершена
84 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 420.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 420.00 UAH
Номер:
0c8d925fc9264b2bbb9c7b87f1812245
Внутрішній номер закупівлі:
23267887
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-15-004999-a
Замовник:
МИГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04376937
-
Адреса:
55223, Україна, Миколаївська область, с. Мигія, вул. Центральна, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Смашнюк Олена Іванівна 380680823553 smashnyuk69@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
84 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2024 11:20 - 20.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2024 11:20 - 23.11.2024 13:00
Період кваліфікації:
23.11.2024 13:00 - 25.11.2024 14:43
Період завантаження договору:
01.12.2024 00:00 - 11.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴84 000.00 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном