-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій). Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками) послуга-дослідження Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками) послуга-дослідження Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми послуга-процедура Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них) послуга-дослідження Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів послуга-процедура
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-003374-a
Завершена
148 540.00
UAH без ПДВ
Номер:
5fe328ce9a384f028b385e792180eb5b
Внутрішній номер закупівлі:
23266300
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-15-003374-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Жаркова +380637190729 roddom3_jurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-11-04-014560-a
Очікувана вартість:
148 540.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками) послуга-дослідження
Кількість
2100 послуга
Період постачання
01.01.2025 - 31.12.2025
Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками) послуга-дослідження
Кількість
20 послуга
Період постачання
01.01.2025 - 31.12.2025
Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми послуга-процедура
Кількість
2120 послуга
Період постачання
01.01.2025 - 31.12.2025
Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них) послуга-дослідження
Кількість
20 послуга
Період постачання
01.01.2025 - 31.12.2025
Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів послуга-процедура
Кількість
2140 послуга
Період постачання
01.01.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998390
-
Адреса:
57130, Україна, Миколаївська область, Миколаївський р-н селище Надбузьке ВУЛИЦЯ ВЕСЕЛИНІВСЬКА будинок 4
Ціна пропозиції
148 540.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.11.2024 10:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6b5cd97843ea4b6c965a360b862b6e57
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-15-003374-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998390
-
Адреса:
57130, Україна, Миколаївська область, Миколаївський р-н селище Надбузьке ВУЛИЦЯ ВЕСЕЛИНІВСЬКА будинок 4
Номер договору:
358/40
Сума договору:
148 540.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
15.11.2024 10:31
Статус:
Підписаний