-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіочастотний генератор для лікування хронічного болю шляхом руйнування нервової тканини (код ДК 021:2015:33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків, код НК 024:2023:57972 Система радіочастотної абляції)
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-001910-a
Завершена
2 890 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 450.00 UAH
Номер:
fa0c3453fa4c4d808b260e2fba98102e
Внутрішній номер закупівлі:
23264791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-15-001910-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Побєди, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоніна Поспехова +380660478089 tonyapospehova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 890 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2024 09:50 - 20.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2024 09:50 - 23.11.2024 10:00
Період кваліфікації:
23.11.2024 10:00 - 26.11.2024 10:00
Період завантаження договору:
02.12.2024 00:00 - 12.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 890 000.00 Радіочастотний генератор для лікування хронічного болю шляхом руйнування нервової тканини (код ДК 021:2015:33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків, код НК 024:2023:57972 Система радіочастотної абляції)