-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливи в асортименті за кодом ДК 021:2015:09210000-4 «Мастильні засоби»
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-001456-a
Завершена
160 180.00
UAH з ПДВ
Номер:
37d90bc1799d492d86900a7618912b7d
Внутрішній номер закупівлі:
23264326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-15-001456-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечипор Олександр Васильович +380382618395 zvitarz@km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-10-30-012963-a
Очікувана вартість:
160 180.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олива моторнаWexoil Nano Plus 5W-30
Кількість
480 літр
Період постачання
до 01.12.2024
Місце постачання
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/2
На карті
Олива моторна Wexoil Proto Diesel 15W-40
Кількість
460 літр
Період постачання
до 01.12.2024
Місце постачання
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/2
На карті
Олива трансмісійна Wexoil Transwex G-5 75W-90
Кількість
100 літр
Період постачання
до 01.12.2024
Місце постачання
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/2
На карті
Олива Гідравлічна Wexoil Hydrex HLP 68
Кількість
1100 літр
Період постачання
до 01.12.2024
Місце постачання
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/2
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЕВРО ОЙЛ ПРОДАКШН»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42794130
-
Контактна особа:
Войтенко Артур Вікторович 0564098053
-
Адреса:
50106, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Фабрична, буд. 2
Ціна пропозиції
160 180.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.11.2024 09:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b98b2dfecc7e4cfab19566a37fa9e66f
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-15-001456-a-c1
Постачальник:
ТОВ «ЕВРО ОЙЛ ПРОДАКШН»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42794130
-
Адреса:
50106, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Фабрична, буд. 2
Номер договору:
290
Сума договору:
160 180.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.11.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
14.11.2024 00:00
Статус:
Підписаний