-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Монтаж звукоізоляційних перегородок у споруді цивільного захисту (укритті) підвального приміщення І учбового корпусу комунального закладу «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2024-11-14-015925-a
Завершена
530 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 650.00 UAH
Номер:
e7523a01f9b5437fb7121f0addedc0f6
Внутрішній номер закупівлі:
23260141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-14-015925-a
Замовник:
Комунальний заклад "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520196
-
Адреса:
70035, Україна, Запорізька область, Вільнянський р-н, с. Матвіївка, вул. Центральна, буд. 71А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Анатоліївна Гаценко +380956003153 matv-dzo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
530 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2024 16:45 - 19.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2024 16:45 - 22.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
22.11.2024 00:00 - 22.11.2024 17:54
Період завантаження договору:
28.11.2024 00:00 - 08.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴530 000.00 Монтаж звукоізоляційних перегородок у споруді цивільного захисту (укритті) підвального приміщення І учбового корпусу комунального закладу «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)