-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 85140000-2 – Послуги у сфері охорони здоров’я (85146000-4 послуги банків крові) Плазма свіжозаморожена (метод центрифугування) Плазма свіжозаморожена (методом аферезу) Еритроцити Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез – на апараті TRIMA Кріопреципітат заморожений
Тендер Prozorro UA-2024-11-14-010339-a
Завершена
237 341.35
UAH без ПДВ
Номер:
473f436470094562b233732e7c6b0df7
Внутрішній номер закупівлі:
23254722
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-14-010339-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Жаркова +380637190729 roddom3_jurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-11-05-009150-a
Очікувана вартість:
237 341.35 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плазма свіжозаморожена (метод центрифугування)
Кількість
20 літр
Період постачання
01.01.2025 - 31.12.2025
Плазма свіжозаморожена (методом аферезу)
Кількість
20 літр
Період постачання
01.01.2025 - 31.12.2025
Еритроцити
Кількість
20 літр
Період постачання
01.01.2025 - 31.12.2025
Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез – на апараті TRIMA
Кількість
5 доза
Період постачання
01.01.2025 - 31.12.2025
Кріопреципітат заморожений
Кількість
40 доза
Період постачання
01.01.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483339
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОВУЛОК РАДІО будинок 2
Ціна пропозиції
237 341.35 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.11.2024 14:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
72668ad652204f1f8764bf6de0b5198d
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-14-010339-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483339
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОВУЛОК РАДІО будинок 2
Номер договору:
357/20
Сума договору:
237 341.35 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
13.11.2024 14:09
Статус:
Підписаний