-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ згідно ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2024-11-14-005368-a
Завершена
65 387.87
UAH з ПДВ
Номер:
4287dbbf61be43cd852b3b26707bbcc7
Внутрішній номер закупівлі:
23250191
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-14-005368-a
Замовник:
ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056248
-
Адреса:
80300, Україна, Львівська область, м. Жовква, вул.Львівська, буд.40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Черник +380325221264 info@zhovkva-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-10-28-014575-a
Очікувана вартість:
65 387.87 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ згідно ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо
Кількість
3.95 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
80300, Україна, Львівська область, об'єкти Жовківської міської ради, 80300 Україна Львівська область об'єкти Жовківської міської ради Адмінбудівля: пл.Вічева,1, м.Жовква, Львівського району, Львівської області; Адмінбудівля: вул.Коновальця,7, м.Жовква, Львівського району, Львівської області; Адмінбудівля: вул.Чорновола,20, с.Сопошин, Львівського району, Львівської області; Адмінбудівля: вул.Петрова,52/б, с.Воля-Висоцька, Львівського району, Львівської області; Адмінбудівля: вул.Л.Українки,2/а, с.Глинсько, Львівського району, Львівської області; ДНЗ: вул.Жовківська,15, с.Стара Скварява, Львівського району, Львівської області;
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
+380442222446
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
65 387.87 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.11.2024 11:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5e90304d716f49f4974da8c361a326ff
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-14-005368-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
№12-7255/24-БО-Т
Сума договору:
65 387.87 UAH з ПДВ
Сума договору:
54 489.89 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
13.11.2024 11:13
Статус:
Виконаний