• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Послуга з ремонту та підготовки дахової котельні багатоквартирного житлового будинку до опалювального сезону для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Завершена

50 443.00 UAH без ПДВ
Номер: bf8f8b0225be4705b375d66deefffbd5
Внутрішній номер закупівлі: 23248279
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-14-003505-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Комащук Віктор 380673733781 v.komashchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Уповноваженою особою філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ "Укргідроенерго" було проведено процедуру відкриті торги за предметом ДК 021:2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Послуга з ремонту та підготовки дахової котельні багатоквартирного житлового будинку до опалювального сезону для філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»), закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2024-10-21-014067-a та автоматично відмінена електронною системою закупівель за відсутності достатньої кількості учасників процедури закупівлі.
Очікувана вартість: 50 443.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з ремонту та підготовки дахової котельні багатоквартирного житлового будинку до опалювального сезону для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Колотило С.П.
Ціна пропозиції 50 443.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.11.2024 10:40
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c494982f0ebe4191a40dc24a26039c9c
Ідентифікатор договору: UA-2024-11-14-003505-a-c1
Постачальник: ФОП Колотило С.П.
Номер договору: 1411-2024-8
Сума договору: 50 443.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.11.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 14.11.2024 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №1411-2024-8 від 14.11.24.pdf
pdf
Обгрунтування підстави.pdf