• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги

Завершена

131 993.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 659.97 UAH
Номер: cc40d26b67124becaa7a725a4e5c871c
Внутрішній номер закупівлі: 23243781
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-13-016910-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "АКАДЕМІЯ ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Ірина Сова +380508116142 sovik40032148@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 131 993.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.11.2024 19:02 - 19.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.11.2024 19:02 - 22.11.2024 12:00
Період кваліфікації: 22.11.2024 12:00 - 22.11.2024 13:12
Період завантаження договору: 28.11.2024 00:00 - 08.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴131 993.00 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги