-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторний скляний посуд
Тендер Prozorro UA-2024-11-13-010281-a
Торги не відбулися
19 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 95.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 95.00 UAH
Номер:
f9dd93882e8d423dafb0bc21d59a4ffb
Внутрішній номер закупівлі:
23237308
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-13-010281-a
Замовник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н місто Вишгород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 10-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Архипченко +380445792122 mozmdv.procurement@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2024 14:31 - 18.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2024 14:31 - 21.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
21.11.2024 00:00 - 03.12.2024 17:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 000.00 Лабораторний скляний посуд