-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з розробки оригінал-макетів національних стандартів
Тендер Prozorro UA-2018-07-16-000959-c
Завершена
213 457.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 067.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 067.29 UAH
Номер:
7ec9714c704246b3b218c60884f9c5b8
Внутрішній номер закупівлі:
2323597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-16-000959-c
Замовник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гіптенко Ольга Миколаївна +380444523396 giptenko2903@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
213 457.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 067.29 UAH
Період уточнення:
16.07.2018 15:26 - 28.07.2018 15:31
Період прийому пропозицій:
16.07.2018 15:26 - 07.08.2018 15:31
Аукціон:
08.08.2018 11:45 - 08.08.2018 12:12
Період кваліфікації:
08.08.2018 12:12 - 13.08.2018 15:24
Період завантаження договору:
08.08.2018 12:12 - 28.08.2018 12:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розробки оригінал-макетів національних стандартів, 3 975 сторінок їх рукописів
Кількість
31 штуки
Період постачання
до 07.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП "ЖККГВ "Полісся" ЖОР"
Оскарження: 08.08.2018 12:12 - 24.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13545505
-
Контактна особа:
Тетяна Безверха +380677189785 polis333@ukr.net
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Шевченка, будинок 18А
Оскарження: 08.08.2018 12:12 - 24.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
184 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
184 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2018 15:24
Документи
28
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14073132
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ" 0504416800 GUSAK_O2007@UKR.NET http://www.fort.kharkiv.com/
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська обл., Харків, пр. Леніна, 58, к.505
Початкова пропозиція
213 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
213 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОГОС-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41817408
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОГОС-СЕРВІС" +380985692949 Logos.serviss@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61093, Харківська обл., місто Харків, ПРОВУЛОК ПОЛЗУНОВА, будинок 6/10, квартира 64
Початкова пропозиція
213 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
213 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
68ee67a6a434462fad38bb22c37f34c3
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-16-000959-c-b1
Постачальник:
КП "ЖККГВ "Полісся" ЖОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13545505
-
Контактна особа:
Тетяна Безверха +380677189785 polis333@ukr.net
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Шевченка, будинок 18А
Номер договору:
33/1.5
Сума договору:
184 998.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
31.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний