-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Реконструкція покрівлі даху Тернопільського академічного обласного Українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка"
Тендер Prozorro UA-2018-08-15-002452-b
«Реконструкція покрівлі даху Тернопільського академічного обласного Українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка"
Торги не відбулися
4 733 681.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 668.41 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 668.41 UAH
Номер:
e060c82b04e74774b2da3d06479060d7
Внутрішній номер закупівлі:
2323324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-15-002452-b
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02225737
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, БУЛЬВАР Т.ШЕВЧЕНКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борис Репка +380503758255,+380674555104,+380352526255 terodt@ukr.net http://theatre.te.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 733 681.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 668.41 UAH
Період уточнення:
15.08.2018 16:56 - 21.08.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2018 16:56 - 31.08.2018 09:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Реконструкція покрівлі даху Тернопільського академічного обласного Українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
46001, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, бульвар Шевченка,6
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Приватне мале підприємство "Фірма АРЕС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039247
-
Контактна особа:
Божемський Олег 380676813101, 380676813101 nova.bud3@gmail.com
-
Адреса:
46005, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Ярмуша,1а
Початкова пропозиція
4 027 558.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 027 558.00 UAH з ПДВ
Документи
95
Скарги
0