-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування - спеції для Чернівської гімназії
Тендер Prozorro UA-2024-11-13-004947-a
Завершена
1 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
44b2f950e42c456abf07a77e9aec31ab
Внутрішній номер закупівлі:
23231881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-13-004947-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУКАЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44432369
-
Адреса:
77065, Україна, Івано-Франківська область, смт. Букачівці, вул. Чорновола В., будинок 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Винник +380637078400 svitlanavinnik7@gmail.com http://bukachivska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15872200-3 СпеціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
спеції
Кількість
1.5 кілограм
Період постачання
13.11.2024 - 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СЕЛЯНСЬКО-ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ПАНЬКІВ Б.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
31473977
-
Адреса:
77051, Україна, Івано-Франківська область, Рогатинський р-н село Чернів
Ціна пропозиції
1 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.11.2024 11:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8c53d35a11784a6c8ca107b7d43fc4fa
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-13-004947-a-a1
Постачальник:
СЕЛЯНСЬКО-ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ПАНЬКІВ Б.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
31473977
-
Адреса:
77051, Україна, Івано-Франківська область, Рогатинський р-н село Чернів
Номер договору:
109
Сума договору:
1 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
13.11.2024 11:30
Статус:
Підписаний