-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2024-11-13-004571-a
Завершена
16 115 427.13
UAH з ПДВ
Номер:
423b029584564146bca42896f3814df1
Внутрішній номер закупівлі:
23231553
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-13-004571-a
Замовник:
КЕВ м. Мукачево
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Квартирно – експлуатаційний відділ м. Мукачево була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором ID: UA-2024-09-17-006167-a_, яка була автоматично відмінена електронною системою закупівель відповідно до п. 48 Особливостей – «неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями»,
Очікувана вартість:
16 115 427.13 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
981641 метр кубічний
Період постачання
01.11.2024 - 30.04.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
16 115 427.13 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.11.2024 11:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d5460071d9c64ad49322e2feebcfe571
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-13-004571-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
06-7538/24-БО-Т/696
Сума договору:
16 115 427.13 UAH з ПДВ
Сума договору:
13 429 522.61 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Газове паливо: 16.52586 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.11.2024 00:00 - 30.04.2025 00:00
Дата підписання:
13.11.2024 11:14
Статус:
Підписаний