-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №2. ІІ Черга (коригування) Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Тендер Prozorro UA-2018-07-30-000862-c
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №2. ІІ Черга (коригування)» Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Торги не відбулися
7 019 196.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 70 191.96 UAH
мін. крок: 1% або 70 191.96 UAH
Номер:
14324bf5c9764ff18d620183f60ab50d
Внутрішній номер закупівлі:
2323151
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-30-000862-c
Замовник:
Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство "Віноблагроліс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31128012
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, Вінниця, Тарногродського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калетнік Сергій Вікторович 380675364026 byhagrolis@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
7 019 196.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
70 191.96 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
35 000.00 UAH
Період уточнення:
30.07.2018 17:39 - 05.08.2018 14:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2018 17:39 - 15.08.2018 14:00
Аукціон:
16.08.2018 12:52 - 16.08.2018 13:13
Період кваліфікації:
16.08.2018 13:13 - 20.08.2018 17:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №2. ІІ Черга (коригування) Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "АКТИВ-СТРОЙ"
Оскарження: 16.08.2018 13:13 - 31.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35200998
-
Контактна особа:
Руслан Анатолійович Цимбалюк +380984440496 aktiv-st@ukr.net
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 4, квартира 34
Оскарження: 16.08.2018 13:13 - 31.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
7 000 620.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 000 620.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.08.2018 16:31
Документи
47
Скарги
0
ПП "ОПОРА-БУД"
Оскарження: 20.08.2018 16:31 - 31.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37980203
-
Контактна особа:
Віктор Пастушенко +380674300811 opora-byd@ukr.net
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ДМИТРА МАЙБОРОДИ, будинок 42, квартира 56
Оскарження: 20.08.2018 16:31 - 31.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
7 018 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 018 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.08.2018 17:55
Документи
50
Скарги
0