-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Світильники, 2 лоти
Тендер Prozorro UA-2018-08-14-000655-a
Торги не відбулися
1 765 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 825.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 825.00 UAH
Номер:
1db6b3e6febd44dabff843c637b56a70
Внутрішній номер закупівлі:
2322970
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-14-000655-a
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська, м.Київ, Шевченківський район, вулиця Прорізна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840879 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 765 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.08.2018 17:16 - 20.08.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2018 17:16 - 30.08.2018 18:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴365 000.00 лот 1 - Світильник операційний безтіньовий стельовий однокупольний - 1 од.
- Лот №2 ₴1 400 000.00 лот 2 - Світильник пересувний безтіньовий однокупольний - 7 од.