-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2024-11-13-002243-a
Завершена
163 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 815.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 815.00 UAH
Номер:
1991036ef2264cd7b7b3cc9ba5072938
Внутрішній номер закупівлі:
23229263
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-13-002243-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31908713
-
Адреса:
38732, Україна, Полтавська область, с. Новоселівка, провулок Підлісний, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Сенько +380665956483 kpturbota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
163 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2024 10:12 - 18.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2024 10:12 - 21.11.2024 00:00
Аукціон:
21.11.2024 14:34 - 21.11.2024 15:03
Період кваліфікації:
21.11.2024 15:03 - 25.11.2024 15:40
Період завантаження договору:
01.12.2024 00:00 - 11.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴163 000.00 Дизельне паливо Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти