-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДВРЗ-24Т_166_ВО: Глина
Тендер Prozorro UA-2024-11-12-016900-a
Торги не відбулися
378 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 890.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 890.00 UAH
Номер:
3e87daba96fd411bad7ed3a375dcce8f
Внутрішній номер закупівлі:
23226356
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-12-016900-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ДАРНИЦЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081263
-
Адреса:
02092, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ АЛМАТИНСЬКА, будинок 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ковальчук Петро Григорович 380442078538 uo.dwrz@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14220000-9 Глина та каолінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
378 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.11.2024 19:54 - 17.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2024 19:54 - 20.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
20.11.2024 00:00 - 29.11.2024 09:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴378 000.00 Лот 1 - Глина