-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Тендер Prozorro UA-2024-11-12-016738-a
Завершена
585 056.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 925.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 925.28 UAH
Номер:
817d14a2909c49ecadb87a3a789d5764
Внутрішній номер закупівлі:
23226197
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-12-016738-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "АКАДЕМІЯ ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40032148
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Сова +380508116142 sovik40032148@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
585 056.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.11.2024 19:10 - 17.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2024 19:10 - 20.11.2024 12:00
Період кваліфікації:
20.11.2024 12:00 - 20.11.2024 21:49
Період завантаження договору:
26.11.2024 00:00 - 06.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴585 056.00 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги