-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шкільні меблі (стілець учнівський 6 ростова група)
Тендер Prozorro UA-2024-11-12-006605-a
Завершена
31 298.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 312.98 UAH
мін. крок: 1% або 312.98 UAH
Номер:
b9733915705544ddb782ffe668e19cd2
Внутрішній номер закупівлі:
23216172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-12-006605-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №22 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21065558
-
Адреса:
36015, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ НИЗОВА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Лещенко +380502678836 buh.school22@gmail.com https://poltavaschool22.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
31 298.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2024 12:19 - 17.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2024 12:19 - 20.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
20.11.2024 00:00 - 20.11.2024 15:02
Період завантаження договору:
26.11.2024 00:00 - 06.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 298.00 Шкільні меблі (стілець учнівський 6 ростова група)