-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
дидактичні матеріали для комплектування кабінетів початкових класів
Тендер Prozorro UA-2018-07-25-000272-a
процедура проводиться для задоволення потреб
Завершена
337 586.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
Номер:
e569cfd3055e401fbc8b8ede771c0966
Внутрішній номер закупівлі:
2321571
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-25-000272-a
Замовник:
Відділ освіти Миколаївської районної державної адміністрації Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145234
-
Адреса:
Україна, Одеська область, 67000 Одеська область, смт Миколаївка, вул. Шкільна, 22-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Анатоліївна Злобенко 0485722616 mikolaivka_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
337 586.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2018 12:32 - 02.08.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2018 12:32 - 12.08.2018 00:00
Аукціон:
13.08.2018 14:32 - 13.08.2018 14:53
Період кваліфікації:
13.08.2018 14:53 - 16.08.2018 14:10
Період завантаження договору:
13.08.2018 14:53 - 02.09.2018 14:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴337 586.00 дидактичні матеріали для комплектування кабінетів початкових класів