-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Низькотемпературна холодильна камера
Тендер Prozorro UA-2024-11-11-010129-a
Завершена
405 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 025.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 025.00 UAH
Номер:
3b5b0c1750c04d538c23be5f1debf38d
Внутрішній номер закупівлі:
23202979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-11-010129-a
Замовник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ішкова Людмила Петрівна +380536758237 tenderklk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
405 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2024 14:52 - 16.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2024 14:52 - 19.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.11.2024 00:00 - 20.11.2024 17:44
Період завантаження договору:
26.11.2024 00:00 - 06.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴405 000.00 Низькотемпературна холодильна камера