-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект учнівський 1-місний антисколіозний
Тендер Prozorro UA-2018-08-16-000308-a
Завершена
359 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
8d686e22231e476aa3b352322fba2fdb
Внутрішній номер закупівлі:
2320057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-16-000308-a
Замовник:
Відділ освіти Сватівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142106
-
Адреса:
92603, Україна, Луганська область, Сватове, Майдан Злагоди, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Адаменко Любов Володимирівна +380668304055 osvita_svt@ukr.net http://svatovo.ws/
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Згідно п. 4 частини другої ст. 35 Закону, замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Звіти про результати проведення процедури UA-2018-07-13-001382-c від 28.07.2018, UA-2018-07-31-000058-c від 15.08.2018 відповідно до яких процедури закупівлі відкриті торги були відмінені на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій
Очікувана вартість:
359 600.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект учнівський 1-місний антисколіозний
Кількість
290 комплект
Період постачання
до 25.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Солдатенко Юрій Віталійович
Оскарження: 16.08.2018 14:07 - 27.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2478706937
-
Контактна особа:
Солдатенко Юрій Віталійович (095)1648826
-
Адреса:
92600, Україна, Львівська область, м. Сватове, вул. 8 Березня, 78
Оскарження: 16.08.2018 14:07 - 27.08.2018 00:00
Ціна пропозиції
359 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.08.2018 14:14
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
97a9a80e296847178f9594255267e415
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-16-000308-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Солдатенко Юрій Віталійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2478706937
-
Контактна особа:
Солдатенко Юрій Віталійович (095)1648826
-
Адреса:
92600, Україна, Львівська область, м. Сватове, вул. 8 Березня, 78
Номер договору:
253
Сума договору:
359 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.08.2018 00:00 - 25.12.2018 23:59
Дата підписання:
30.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний