-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливна деревина (тверда порода), код за ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина
Тендер Prozorro UA-2018-08-16-002719-b
Завершена
806 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
19b3b715b6274cc186443e753e2fdd8c
Внутрішній номер закупівлі:
2318797
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-16-002719-b
Замовник:
Відділ освіти Бережанської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145910
-
Адреса:
47501, Україна, Тернопільська область, м. Бережани, вул. Шевченка 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Шпирка +380354821034 ber.rda.osvita804@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
З метою закупівлі паливної деревини (тверда порода) для потреб загальноосвітніх навчальних закладів відділу освіти Бережанської РДА, було оголошено двічі відкриті торги. Ідентифікатори закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель: UA-2018-06-08-002348-a та UA-2018-07-18-000951-b, які були відмінені через подання недостатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
806 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливна деревина (тверда порода), код за ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина
Кількість
948 метри кубічні
Період постачання
до 31.10.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство «Бережанське Лісомисливське Господарство»
Оскарження: 16.08.2018 17:23 - 27.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00993018
-
Контактна особа:
Левчук Олександр Петрович +380354821962
-
Адреса:
47501, Україна, Тернопільська область, м. Бережани, вул. Замкова, 6
Оскарження: 16.08.2018 17:23 - 27.08.2018 00:00
Ціна пропозиції
806 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.08.2018 17:26
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5b13ef4231964f7f92742f6bd417b54c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-16-002719-b-b1
Постачальник:
Державне підприємство «Бережанське Лісомисливське Господарство»
×
-
Код ЄДРПОУ:
00993018
-
Контактна особа:
Левчук Олександр Петрович +380354821962
-
Адреса:
47501, Україна, Тернопільська область, м. Бережани, вул. Замкова, 6
Номер договору:
45
Сума договору:
806 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
671 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
28.08.2018 15:00
Статус:
Виконаний