• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Яйце куряче столове, категорія Перша (M)

Завершена

54 108.00 UAH з ПДВ
Номер: 45754a30e64945df80e2885021f07aaa
Внутрішній номер закупівлі: 23180065
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-08-003926-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
Контактна особа: Гайдук Марія Богданівна +380324423515 my.tender_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Закупівля із застосуванням електронного каталогу не відбулася або в електронному каталозі відсутній необхідний замовнику товар, якщо така закупівля була проведена відповідно до пункту 5 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 р. № 846 "Про визначення державної установи "Професійні закупівлі" централізованою закупівельною організацією" (Офіційний вісник України, 2019 р., № 77, ст. 2660) - із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2023 р. № 491
Обґрунтування умови застосування: Відповідно підпункт 4 пункту 13 Особливостей, визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р.зі змінами "4) існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником". Відповідно до пункту 11-2 Особливостей та у відповідності до Переліку продуктів харчування, закупівля яких здійснюється замовниками з використанням електронного каталогу вміщеного у Додаток 2 Особливостей, Замовником було чотири рази здійснено процедури закупівлі з використанням електронного каталогу, які не відбулися: Ідентифікатор закупівліUA-2024-10-04-003748-a на суму -227500.00 в кількісті- 65000 штук , Ідентифікатор закупівліUA-2024-10-10-014019-a на суму - 227500.00 в кількості - 65000 штук ; Ідентифікатор закупівліUA-2024-10-15-013121-a на суму - 253500.00 в кількості 65000 штук ; Ідентифікатор закупівлі UA-2024-10-23-005051-a на суму -312000.00 в кількості 65000- штук, щодо Яйця курячі столові, у зв'язку з відсутністю пропозицій. Відповідно до абзацу 2 пункту 11-2 Особливостей у разі коли закупівля з використанням електронного каталогу шляхом запиту пропозицій постачальників не відбулася, замовник здійснює закупівлю шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, не збільшуючи при цьому очікувану вартість закупівлі, або шляхом запиту пропозицій постачальників в електронному каталозі. Так, як закупівля з використанням електронного каталогу не відбулася чотири рази, а на проведення відкритих торгів з Особливостями необхідно мінімум два тижні до моменту укладення договору. Таким чином існують об'єктивні обставини викладені вище, а також необхідність у харчування дітей у закладах освіти, що в сукупності підтверджує необхідність і правомірність здійснення закупівлі товару Замовником, без використання ЕСЗ. Відповідно до вищенаведеного шляхом договір укладається з ТОВ Агрофірма «Ватра» одноразова поставка в кількості 10800 шт.
Очікувана вартість: 54 108.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйце куряче столове, категорія Перша (M)
Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Кількість 10800 штука
Період постачання до 11.11.2024
Місце постачання 82100, Україна, Львівська область, м.Дрогобич, вул.Шевченка,21 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Агрофірма "Ватра"
Ціна пропозиції 54 108.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2024 13:56
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a790268638d84e28b44b2fc14f726be8
Ідентифікатор договору: UA-2024-11-08-003926-a-c1
Постачальник: ТОВ "Агрофірма "Ватра"
Номер договору: №06-Н
Сума договору: 54 108.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 45 090.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Яйце куряче столове, категорія Перша (M): 5.01000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.11.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 06.11.2024 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір_06-Н.pdf
p7s
sign.p7s