-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прилади для вимірювання величин
Тендер Prozorro UA-2024-11-07-015033-a
Завершена
215 106.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 075.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 075.53 UAH
Номер:
a61eb0ea86a04702969a78dfd914dad6
Внутрішній номер закупівлі:
23174177
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-07-015033-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Кожина +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
215 106.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.11.2024 17:01 - 12.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2024 17:01 - 15.11.2024 10:00
Період кваліфікації:
15.11.2024 10:00 - 19.11.2024 12:07
Період завантаження договору:
25.11.2024 00:00 - 05.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴215 106.00 Прилади для вимірювання величин