• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

Завершена

3 635.66 UAH з ПДВ
Номер: 66766cac47f94c2494126a90df797ea9
Внутрішній номер закупівлі: 23170821
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-07-011454-a   
Замовник: Казанківський професійний аграрний ліцей
Контактна особа: Настич Світлана Сергіївна +380960649166 chande19@ukr.net http://kazankapal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 3 635.66 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 4 послуга
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 56002, Україна, Миколаївська область, смт. Казанка, вул. Молодіжна, 5 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АТ "Миколаївобленерго"
Ціна пропозиції 3 635.66 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2024 15:16
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: be5c587473d44080847d783d815a8215
Ідентифікатор договору: UA-2024-11-07-011454-a-c1
Постачальник: АТ "Миколаївобленерго"
Номер договору: 249
Сума договору: 3 635.66 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 029.72 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.11.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 06.11.2024 00:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s