-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015- 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Тендер Prozorro UA-2018-08-14-000483-b
Код ДК 021:2015- 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (профілі, прут з гаком)
Торги не відбулися
110 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 106.50 UAH
мін. крок: 1% або 1 106.50 UAH
Номер:
e4cc639272274c5586ad4ce024921231
Внутрішній номер закупівлі:
2316732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-14-000483-b
Замовник:
Філія "Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123423
-
Адреса:
03038, Україна, Київська обл., Київ, Місцезнаходження ВП: 03038, м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФЕДОРОВА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Селіванов Антон Bікторович +38 050 566 85 87 work_sel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
110 650.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 106.50 UAH
Період уточнення:
14.08.2018 11:04 - 19.08.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2018 11:04 - 29.08.2018 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Профіль підвісної стелі 3,6м
Кількість
220 штуки
Період постачання
14.09.2018 - 31.12.2018
Профіль 1,2 м до гіпсокартону
Кількість
1100 штуки
Період постачання
14.09.2018 - 31.12.2018
Профіль 0,6 м до гіпсокартону
Кількість
1700 штуки
Період постачання
14.09.2018 - 31.12.2018
Профіль підвісної стелі 3,0 м
Кількість
750 штуки
Період постачання
14.09.2018 - 31.12.2018
Прут з вушком (гаком) 500мм
Кількість
350 штуки
Період постачання
14.09.2018 - 31.12.2018
Профіль 3,0 м до гіпсокартону
Кількість
480 штуки
Період постачання
14.09.2018 - 31.12.2018
Профіль направляючий 2,5 м
Кількість
120 штуки
Період постачання
14.09.2018 - 31.12.2018
Профіль направляючий 3,0 м
Кількість
94 штуки
Період постачання
14.09.2018 - 31.12.2018
Профіль CD 60 до гіпсокартону 3м
Кількість
100 штуки
Період постачання
14.09.2018 - 31.12.2018
Профіль UD 27/28 товщ. 0,45мм
Кількість
15 штуки
Період постачання
14.09.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Євромета
×
-
Код ЄДРПОУ:
36464155
-
Контактна особа:
Стрілець Максим Валентинович +380674038587 eurometa@ukr.net http://eurometa.com.ua
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, Вул. Магнітогорьска, 1а
Початкова пропозиція
97 258.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
97 258.80 UAH з ПДВ
Документи
34
Скарги
0