-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з прання і сухого чищення різні
Тендер Prozorro UA-2024-11-06-017332-a
Завершена
607 922.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 129.41 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 129.41 UAH
Номер:
b092ab0e615c403d899b464c89a6f672
Внутрішній номер закупівлі:
23158860
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-06-017332-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чобану Руслана Василівна 0442076792 chobanu.rv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
607 922.10 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2024 21:18 - 11.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2024 21:18 - 14.11.2024 08:00
Період кваліфікації:
14.11.2024 08:00 - 26.11.2024 19:07
Період завантаження договору:
27.11.2024 00:00 - 07.12.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴112 941.30 ЛОТ 1 - Заміна та чищення брудопоглинаючих килимків
- Лот №2 ₴198 643.20 ЛОТ 2 - Послуги з заміни та чищення брудопоглинаючих килимків за адресами: пл. І. Франка, 5; вул. Будівельників, 25 та вул. Жилянська, 83/53
- Лот №3 ₴296 337.60 ЛОТ 3 - Послуги з чищення брудопоглинаючого покриття