-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Телефон мобільний
Тендер Prozorro UA-2024-11-04-014473-a
Завершена
197 901.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 979.01 UAH
мін. крок: 1% або 1 979.01 UAH
Номер:
cb743f3cc205448a9ee47e4229c0a253
Внутрішній номер закупівлі:
23124028
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-04-014473-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
197 901.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2024 17:52 - 09.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2024 17:52 - 12.11.2024 10:00
Аукціон:
13.11.2024 14:41 - 13.11.2024 15:10
Період кваліфікації:
13.11.2024 15:10 - 19.11.2024 11:28
Період завантаження договору:
25.11.2024 00:00 - 05.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴197 901.00 Телефон мобільний