-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільні меблі
Тендер Prozorro UA-2018-08-16-002391-b
Завершена
673 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
379a0064e88a41faaafa74a4ebda9973
Внутрішній номер закупівлі:
2312085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-16-002391-b
Замовник:
Управління освіти,сім`ї, молоді та спорту Саратської районної державної адміністрації Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40939181
-
Адреса:
68200, Україна, Одеська область, смт Сарата, вул. Крістіана Вернера,84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Левадна Марина Василівна +380484823202 mk.sarata@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
673 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі
Кількість
383 комплект
Період постачання
до 30.08.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Торгпромсервіс"
Оскарження: 16.08.2018 16:24 - 27.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140807
-
Контактна особа:
Брітков Валентин Володимирович 0930805758
-
Адреса:
68200, Україна, Одеська область, смт Сарата, вул. Промзона, 1
Оскарження: 16.08.2018 16:24 - 27.08.2018 00:00
Ціна пропозиції
673 499.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.08.2018 16:26
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
501ce95aad3245be9d8eaed93343eb94
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-16-002391-b-a1
Постачальник:
ПП "Торгпромсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140807
-
Контактна особа:
Брітков Валентин Володимирович 0930805758
-
Адреса:
68200, Україна, Одеська область, смт Сарата, вул. Промзона, 1
Номер договору:
6
Сума договору:
673 499.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
28.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний