-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-11-04-010985-a
Торги не відбулися
1 572 619.55
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 863.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 863.10 UAH
Номер:
44e290ab0f1f44f6854d921702c7c4c2
Внутрішній номер закупівлі:
23120455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-04-010985-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савчук Світлана Миколаївна +380967110512 avangard_zt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 572 619.55 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2024 15:25 - 09.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2024 15:25 - 12.11.2024 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 572 619.55 Природний газ