-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по обслуговуванню котлів для забезпечення теплом приміщень головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (послуги машиністів (кочегарів) котельні), код ДК 021:2015 - 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим
Тендер Prozorro UA-2024-11-04-002290-a
Завершена
201 168.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 005.84 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 005.84 UAH
Номер:
d12225f415f146959e640d9060996f7e
Внутрішній номер закупівлі:
23111997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-04-002290-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20632802
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул. Соборна, 7а
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Недостоєва Лілія Василівна +380522377054 gu@kr.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовимАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
201 168.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2024 10:24 - 09.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2024 10:24 - 12.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.11.2024 00:00 - 13.11.2024 15:07
Період завантаження договору:
19.11.2024 00:00 - 29.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴201 168.00 Послуги по обслуговуванню котлів для забезпечення теплом приміщень головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (послуги машиністів (кочегарів) котельні), код ДК 021:2015 - 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим