-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-11-01-012333-a
Завершена
1 128 164.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 640.82 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 640.82 UAH
Номер:
d6cca3f1ba914e30bdbf4a357edcd00e
Внутрішній номер закупівлі:
23107162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-01-012333-a
Замовник:
Відділ освіти Східницької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43952535
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кухар Марія Степанівна +380324848201 shidnitca.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 128 164.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.11.2024 17:29 - 06.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2024 17:29 - 09.11.2024 17:34
Період кваліфікації:
09.11.2024 17:34 - 16.11.2024 19:33
Період завантаження договору:
22.11.2024 00:00 - 02.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 128 164.00 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання