• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Будівельні матеріали для котельні Покровська,2

Завершена

2 520.00 UAH з ПДВ
Номер: 018db3ed74434b2ba05a3b24f6d4ce08
Внутрішній номер закупівлі: 23103104
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-01-008200-a   
Замовник: ТОВ "НіжинТеплоМережі"
Контактна особа: Полякова Наталія Миколаївна +380463171468 ntm_eco@ukr.net https://ntmteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до норм постанови КМУ №1178 від 12.10.2022
Очікувана вартість: 2 520.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
цемент
Код ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріали
Кількість 100 кілограм
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Глібова,1 На карті
мертель МП-18-25 кг
Код ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріали
Кількість 100 кілограм
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Глібова,1 На карті
рідке скло -7,0 кг
Код ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріали
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Глібова,1 На карті
стрічка герметизуюча бутилова 100х10м -шт
Код ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріали
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Глібова,1 На карті
Ролакс Емаль ПФ-115 чорна 2,8кг.
Код ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріали
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Глібова,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕКОБУД 2019"
Ціна пропозиції 2 520.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2024 14:09
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 74d8142a25ac42ada461532e888f5788
Ідентифікатор договору: UA-2024-11-01-008200-a-c1
Постачальник: ТОВ "ЕКОБУД 2019"
Номер договору: Договір 17 від 21.10.2024
Сума договору: 2 520.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 21.10.2024 00:00
Статус:
Виконаний
2024
Договір 17 від 21.10.2024
PDF
Доповідна (буд.матеріали).PDF
PDF
Протокол (буд.матеріали)-01.11.2024.PDF
p7s
sign.p7s