-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2024-11-01-006434-a
Завершена
7 520.00
UAH з ПДВ
Номер:
b1922f9efc9d412aa21d15e7ee700292
Внутрішній номер закупівлі:
23101336
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-01-006434-a
Замовник:
ТОВ "НіжинТеплоМережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32750668
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Глібова будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Полякова Наталія Миколаївна +380463171468 ntm_eco@ukr.net https://ntmteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
7 520.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент глиноземистий , цемент (100 кг.), .
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
стрічка герметизуюча бутилова 100х10м
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Ролакс Емаль ПФ-115 чорна 2,8кг.
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2024
мертель МП-18 25кг
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2024
рідке скло 7,0 кг
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БУДПОСТАЧСОЮЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35770713
-
Контактна особа:
ЛУЦКО ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ 11111
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин,, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 21, корпус 3, квартира 58
Ціна пропозиції
5 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2024 12:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1972b93ed51c445a997e02980e33a419
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-01-006434-a-c1
Постачальник:
ТОВ БУДПОСТАЧСОЮЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35770713
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин,, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 21, корпус 3, квартира 58
Номер договору:
Договір 43 від 21.10.2024 року
Сума договору:
5 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
21.10.2024 00:00
Статус:
Виконаний