• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 43260000-3 — Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка - Екскаватор – навантажувач.

(43262100-8 - Механічні екскаватори - 43261100-1 - Механічні ковшові навантажувачі)

Завершена

3 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
Номер: 4228e11709af4e769feafc6f50865b20
Внутрішній номер закупівлі: 23097965
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-01-002957-a   
Замовник: МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРДИЧІВВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Роман Брандт +380976251009 kpbtezakypka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.11.2024 10:36 - 08.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 01.11.2024 10:36 - 11.11.2024 10:25
Період кваліфікації: 11.11.2024 10:25 - 18.11.2024 15:49
Період завантаження договору: 24.11.2024 00:00 - 04.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 500 000.00 ДК 021:2015: 43260000-3 — Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка - Екскаватор – навантажувач.