-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
джерело іонізуючого випромінювання
Тендер Prozorro UA-2018-07-31-000123-a
джерело іонізуючого випромінювання
Торги не відбулися
171 622.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 000.00 UAH
Номер:
b7110a7762044bc092311b91e4cb95f6
Внутрішній номер закупівлі:
2309664
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-31-000123-a
Замовник:
відокремлений підрозділ "Рівненська АЕС" державного підприємства "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська обл., Вараш, Промзона
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шершень Юлія +380363664873 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09340000-4 Ядерне паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
171 622.50 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
31.07.2018 10:51 - 17.08.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2018 10:51 - 27.08.2018 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Джерело іонізуючого випромінювання
Кількість
2 штуки
Період постачання
01.10.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
КОНСОРЦІУМ "СПЕЦЕНЕРГЕТІКОС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41326649
-
Контактна особа:
Консорціум СпецЕнергетікос +380668444249 kutsyns@ukr.net
-
Адреса:
03022, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 22А
Початкова пропозиція
171 600.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
171 600.00 UAH без ПДВ
Документи
4
Скарги
0