-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплекти обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області); з поділом на лоти : Лот №1 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Трепівка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»); Лот №2 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Подорожнє) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»).
Тендер Prozorro UA-2024-10-31-012414-a
Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.Закупівля здійснюється з урахуванням вимог постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами).
Торги не відбулися
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 1 500.00 UAH
Номер:
99643a68969b4c43bab709e780c5fa18
Внутрішній номер закупівлі:
23094227
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-31-012414-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Оверчук +380982479617 overchukulmtz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2024 18:54 - 05.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2024 18:54 - 08.11.2024 01:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴200 000.00 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Трепівка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»)
- Лот №2 ₴150 000.00 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Подорожнє) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»)