-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДВРЗ-24Т_161_ВО: Інші різні конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2024-10-31-002270-a
Завершена
151 550.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 757.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 757.75 UAH
Номер:
43e2763e6096478aa6c23a8a4181fff1
Внутрішній номер закупівлі:
23084025
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-31-002270-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ДАРНИЦЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081263
-
Адреса:
02092, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ АЛМАТИНСЬКА, будинок 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ковальчук Петро Григорович 380442078538 uo.dwrz@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
151 550.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.10.2024 10:21 - 05.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2024 10:21 - 08.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
08.11.2024 00:00 - 14.11.2024 16:55
Період завантаження договору:
20.11.2024 00:00 - 30.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴151 550.00 Лот 1 - Інші різні конструкційні матеріали