-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Новорічні солодкі подарунки для дітей)
Тендер Prozorro UA-2024-10-31-001038-a
Завершена
773 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 867.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 867.00 UAH
Номер:
2b32affafce342929975ca199096f30e
Внутрішній номер закупівлі:
23082935
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-31-001038-a
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573438
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, пр.Маяковського,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Здоровецька Ірина Володимирівна +380612260152 irina.kryachko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
773 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2024 09:28 - 07.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2024 09:28 - 10.11.2024 00:00
Аукціон:
11.11.2024 11:15 - 11.11.2024 12:02
Період кваліфікації:
11.11.2024 12:02 - 12.11.2024 12:18
Період завантаження договору:
18.11.2024 00:00 - 28.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴773 400.00 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Новорічні солодкі подарунки для дітей)